Ruostumaton ikäratarulla w/ ir SNATR20-PP
Tärkeimmät mitat SNATR20-PP
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | Akselin halkaisija |
| d2 | 36,50 mm | |
| D | 47,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 25,00 mm | leveys |
| C | 24,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. reunan etäisyys |