Ruostumaton ikäratarulla w/ ir SNATR12-PP
Tärkeimmät mitat SNATR12-PP
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 12,00 mm | Akselin halkaisija |
| d2 | 25,00 mm | |
| D | 32,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 15,00 mm | leveys |
| C | 14,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. reunan etäisyys |