Rustfrit åg type spor rulle m/ IR SNATV35-PP
Hoveddimensioner til SNATV35-PP
| Betegnelse | Dimension | Bemærkning |
|---|---|---|
| d | 35,00 mm | Aksel diameter |
| d2 | 58,00 mm | |
| D | 72,00 mm | ydre diameter |
| B | 29,00 mm | bredde |
| C | 28,00 mm | |
| rmin. | 1,10 mm | min. kantafstand |