Rustfrit åg type spor rulle m/ IR SNATV15-PP
Hoveddimensioner til SNATV15-PP
| Betegnelse | Dimension | Bemærkning |
|---|---|---|
| d | 15,00 mm | Aksel diameter |
| d2 | 27,60 mm | |
| D | 35,00 mm | ydre diameter |
| B | 19,00 mm | bredde |
| C | 18,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. kantafstand |