Åt type sporrulle med IR NATR25-UG
Hoveddimensioner til NATR25-UG
| Betegnelse | Dimension | Bemærkning |
|---|---|---|
| d | 25,00 mm | Aksel diameter |
| d2 | 41,50 mm | |
| D | 52,00 mm | ydre diameter |
| B | 25,00 mm | bredde |
| C | 24,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. kantafstand |