Sutwing ložiska VSI250755-V-ZT-RL1
4 kónické maznice, DIN 71412-A S8x1, rovnoměrně rozmístěné po obvodu
Hlavní rozměry pro VSI250755-V-ZT-RL1
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| di | 610,00 mm | vnitřní průměr |
| DaZT -IT8 | 853,00 mm | Středící průměr Vnější kroužek (tolerance: -IT8) |
| Di | 753,00 mm | vnitřní průměr Vnější kroužek |
| daZT -IT8 | 755,00 mm | Středící průměr Vnitřní kroužek (tolerance: -IT8) |
| La | 815,00 mm | Roztečný kruh montážní otvor Vnější kroužek |
| Li | 694,00 mm | Roztečný kruh montážní otvor Vnitřní kroužek |
| ni | 24 | |
| Fr | 290 kN | Přípustné třecí spojení upevňovacích šroubů |
| d0 | 630,00 mm | Průměr roztečné kružnice ozubení |