Klínový řemen SPC-11800
Hlavní rozměry pro SPC-11800
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| Lw | 11.800,00 mm | Délka účinku |
| La | 11.830,00 mm | Vnější délka |
| m | 22,00 mm | |
| s | 18,00 mm | |
| n | 19,00 mm | |
| a | 22,00 mm | max. široká záda ozubeného řemene |
| b | 19,00 mm | |
| c | 17,00 mm | |
| d | 25,50 mm | |
| e | 17,00 mm | |
| f | 4,80 mm | |
| h | 23,80 mm | max. hloubka dezénu |