Podpěrný váleček z nerezové oceli SNATV30-X
Hlavní rozměry pro SNATV30-X
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | Průměr hřídele |
| d2 | 51,00 mm | Průměr dorazu přítlačné podložky |
| D | 62,00 mm | vnější průměr |
| B | 29,00 mm | šířka |
| C | 28,00 mm | šířka vnějšího kroužku |
| rmin. | 1,00 mm | min. vzdálenost od okraje |