Pojezdové kladky typu čep KRVE62-PP-RR
Hlavní rozměry pro KRVE62-PP-RR
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| D | 62,00 mm | vnější průměr, Pásový válec |
| d | 28,00 mm | Nasaďte průměr válečkového čepu / čepu |
| B | 80,00 mm | Šířka válečku |
| C | 29,00 mm | Šířka vnějšího kroužku |
| C1 | 0,80 mm | Přesahová axiální podložka |