Pojezdové kladky typu čep KRV90-PP-RR
Hlavní rozměry pro KRV90-PP-RR
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| D | 90,00 mm | vnější průměr, Pásový válec |
| d | 30,00 mm | Nasaďte průměr válečkového čepu / čepu |
| B | 100,00 mm | Šířka válečku |
| C | 35,00 mm | Šířka vnějšího kroužku |
| C1 | 1,00 mm | Přesahová axiální podložka |