Tenkostěnné ložisko K12008CP0 Typ K08 Rozměrová řada C
Hlavní rozměry pro K12008CP0
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 120,00 mm | Průměr hřídele (metrický) |
| D | 136,00 mm | Vnější průměr (metrický) |
| d1 | 125,90 mm | |
| D1 | 130,10 mm | |
| B | 8,00 mm | šířka (metrická) |
| rmin | 0,860 mm | min. vzdálenost od okraje |