Tenkostěnné ložisko J10008CP0 Typ J08 Rozměrová řada C
Hlavní rozměry pro J10008CP0
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 100,00 mm | Průměr hřídele (metrický) |
| D | 116,00 mm | Vnější průměr (metrický) |
| d1 | 106,55 mm | |
| D1 | 109,42 mm | |
| B | 8,00 mm | šířka (metrická) |
| rmin | 0,860 mm | min. vzdálenost od okraje |