Hydraulický konec tyče GIHNLK70-LO
Hlavní rozměry pro GIHNLK70-LO
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 70,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0,030 mm |
| D | 105,00 mm | vnější průměr, ložisko |
| B | 70,00 mm | tolerance: -0,300 mm |
| dK | 92,00 mm | Průměr kruhu hlavy |
| d1 | 79,00 mm | Vnější průměr límce vnitřního kroužku |
| d2 | 155,00 mm | Vnější průměr oka |
| d3 | M56x2-LH | Vnitřní závit, levý závit |
| d4 | 80,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| d5 | 135,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| h1 | 160,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 57,00 mm | Šířka konce tyče |
| ɑ | 4,00 mm | Úhel náklonu |
| l3 | 76,00 mm | Délka závitu |
| l4 | 245,00 mm | Celková délka |
| l7 | 70,00 mm | Vzdálenost mezi vrtáním a začátkem závitového hřídele |
Údaje o výkonu pro GIHNLK70-LO
|---|---|---|
| Cr | 315.000 N | dynamická únosnost, radiální |
| C0r | 475.000 N | statická únosnost, radiální (Nosnost hlavy) |
| CNmin | mm | minimální radiální vůle |
| CNmax | 0,14 mm | maximum radiální vůle |