Hydraulický konec tyče GIHNLK32-LO
Hlavní rozměry pro GIHNLK32-LO
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 32,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0,025 mm |
| D | 52,00 mm | vnější průměr, ložisko |
| B | 32,00 mm | tolerance: -0,250 mm |
| dK | 44,00 mm | Průměr kruhu hlavy |
| d1 | 38,00 mm | Vnější průměr límce vnitřního kroužku |
| d2 | 70,00 mm | Vnější průměr oka |
| d3 | M27x2-LH | Vnitřní závit, levý závit |
| d4 | 38,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| d5 | 66,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| h1 | 80,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 27,00 mm | Šířka konce tyče |
| ɑ | 4,00 mm | Úhel náklonu |
| l3 | 37,00 mm | Délka závitu |
| l4 | 115,00 mm | Celková délka |
| l7 | 32,00 mm | Vzdálenost mezi vrtáním a začátkem závitového hřídele |
Údaje o výkonu pro GIHNLK32-LO
|---|---|---|
| Cr | 67.000 N | dynamická únosnost, radiální |
| C0r | 98.800 N | statická únosnost, radiální (Nosnost hlavy) |
| CNmin | mm | minimální radiální vůle |
| CNmax | 0,10 mm | maximum radiální vůle |