Конічна втулка TB4040-048 шпонковий паз відповідно до DIN 6885
Основні розміри для TB4040-048
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| D | 48,00 mm | діаметр валу |
| D1 | 146,00 mm | зовнішній діаметр |
| S | 101,60 mm | ширина |
| b | 14,00 mm | терпимість: +/- 0,021 mm (Js9) |
| h | 3,80 mm | t - D |
| t | 51,80 mm | D + 3,80 |
|---|---|---|
| BSW | 5/8" x 1 3/4" | Кріпильні гвинти (British Standard Whitworth) |
| Tv | 172,00 Nm | Момент затягування гвинтів |
| Mt | 8,74 Nm | Передаваний крутний момент |