Нержавіючий тип ярмо типу трек ролика з ір СНAТВ12-ПП-УГ (SNATV12-PP-UG)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 12,00 mm | діаметр валу |
| d2 | 25,00 mm | |
| D | 32,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 15,00 mm | ширина |
| C | 14,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | хв. крайова відстань |