Рулик треку типу ярмо з ІР НAТВ20-УГ (NATV20-UG)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | діаметр валу |
| d2 | 36,50 mm | |
| D | 47,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 25,00 mm | ширина |
| C | 24,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | хв. крайова відстань |