Зірочка диска KRS20B-3-Z008
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| z | 8 | кількість зубів |
| pt | 1" 1/4 31,75 mm |
Крок (дюйми) - Розміри роликового ланцюга крок ланцюга (метричний) - Розміри роликового ланцюга |
| b1 | 3/4 19,56 mm |
| d1 | 19,05 mm | Діаметр ролика - Розміри роликового ланцюга |
| Dk | 98,10 mm | Діаметр наконечника (шестерня) |
| Dt | 82,96 mm | Діаметр ділильної окружності (передача) |
| D | 20,00 mm | Діаметр пілотного отвору |
| C | 3,50 mm | Ширина радіуса |
| r | 32,00 mm | Радіус шестерні |
| Zb | 18,20 mm | Ширина зуба |
| h3 | 91,00 mm | Ширина зуба |
|---|
Інші розміри KRS20B-3-Z008 серія KRS20B-3 (48)
| Призначення | Вимір | Ланцюг роликовий | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| z | Dk | Dt | D | r | C | Zb | h2 | h3 | p | b1 | d1 | |||
| mm | mm | mm | mm | mm | mm | mm | mm | mm | inch | mm | inch | mm | ||
| KRS20B-3-Z008 | 8 | 98,10 | 82,96 | 20,00 | 32,00 | 3,50 | 18,20 | - | 91,00 | 31,75 | 1" 1/4 | 19,56 | 3/4" | 19,05 |