РОЛЬ ТИП ТИПУ KР16-X-ПП-Б (KR16-X-PP-B)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| D | 16,00 mm | зовнішній діаметр, Опорний каток |
| d | 6,00 mm | діаметр роликової шпильки / шпильки |
| B | 28,00 mm | Ширина шпильки |
| B1 | 16,00 mm | Довжина втулки |
| C | 11,00 mm | Ширина зовнішнього кільця |
| C1 | 0,60 mm | осьова шайба звису |