Подвійна зірочка DKR16B-Z012-012
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| z | 12 | кількість зубів |
| pt | 1" 25,40 mm |
Крок (дюйми) - Розміри роликового ланцюга крок ланцюга (метричний) - Розміри роликового ланцюга |
| b1 | 17,02 mm | Внутрішня ширина (метрична) - Розміри роликового ланцюга |
| d1 | 15,88 mm | Діаметр ролика - Розміри роликового ланцюга |
| Dk | 109,00 mm | Діаметр наконечника (шестерня) |
| Dt | 98,14 mm | Діаметр ділильної окружності (передача) |
| Dn | 69,00 mm | Діаметр маточини |
| D | 16,00 mm | Діаметр пілотного отвору |
| L | 40,00 mm | Загальна довжина |
| C | 2,50 mm | Ширина радіуса |
| r | 26,00 mm | Радіус шестерні |
| Zb | 16,20 mm | Ширина зуба |