Rostfritt ok -spårrulle w/ ir SNATV12-X
Huvuddimensioner för SNATV12-X
| Beteckning | Dimensionera | Anmärkning |
|---|---|---|
| d | 12,00 mm | Axeldiameter |
| d2 | 25,00 mm | |
| D | 32,00 mm | yttre diameter |
| B | 15,00 mm | bredd |
| C | 14,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. kantavstånd |