Rostfritt ok -spårrulle w/ ir SNATV10-UG
Huvuddimensioner för SNATV10-UG
| Beteckning | Dimensionera | Anmärkning |
|---|---|---|
| d | 10,00 mm | Axeldiameter |
| d2 | 23,00 mm | |
| D | 30,00 mm | yttre diameter |
| B | 15,00 mm | bredd |
| C | 14,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. kantavstånd |