Rostfritt ok -spårrulle w/ ir SNATR20-UG
Huvuddimensioner för SNATR20-UG
| Beteckning | Dimensionera | Anmärkning |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | Axeldiameter |
| d2 | 36,50 mm | |
| D | 47,00 mm | yttre diameter |
| B | 25,00 mm | bredd |
| C | 24,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. kantavstånd |