Täcktypsrulle med ok med IR NATV25-X-UG
Huvuddimensioner för NATV25-X-UG
| Beteckning | Dimensionera | Anmärkning |
|---|---|---|
| d | 25,00 mm | Axeldiameter |
| d2 | 41,50 mm | |
| D | 52,00 mm | yttre diameter |
| B | 25,00 mm | bredd |
| C | 24,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. kantavstånd |