Täcktypsrulle med ok med IR NATV17-PP-UG
Huvuddimensioner för NATV17-PP-UG
| Beteckning | Dimensionera | Anmärkning |
|---|---|---|
| d | 17,00 mm | Axeldiameter |
| d2 | 31,50 mm | |
| D | 40,00 mm | yttre diameter |
| B | 21,00 mm | bredd |
| C | 20,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. kantavstånd |