Täcktypsrulle med ok med IR NATR50-PP-B
Huvuddimensioner för NATR50-PP-B
| Beteckning | Dimensionera | Anmärkning |
|---|---|---|
| d | 50,00 mm | Axeldiameter |
| d2 | 76,00 mm | |
| D | 90,00 mm | yttre diameter |
| B | 32,00 mm | bredd |
| C | 30,00 mm | |
| rmin. | 1,10 mm | min. kantavstånd |