Pasek klinowy SPA-00807
Główne wymiary dla SPA-00807
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| Lw | 807,00 mm | Długość efektu |
| La | 825,00 mm | Długość zewnętrzna |
| m | 12,70 mm | |
| s | 10,00 mm | |
| n | 11,00 mm | |
| a | 12,70 mm | maks. szerokie plecy z paskiem zębatym |
| b | 11,00 mm | |
| c | 10,00 mm | |
| d | 15,00 mm | |
| e | 10,00 mm | |
| f | 2,80 mm | |
| h | 13,80 mm | maksymalna głębokość bieżnika |