Promieniowa końcówka drążka GIL40-UK-2RS
Główne wymiary dla GIL40-UK-2RS
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 40,00 mm | średnica wału, tolerancja: -0,012 mm |
| D | 62,00 mm | średnica zewnętrzna, łożysko |
| B | 28,00 mm | tolerancja: -0,120 mm |
| dK | 53,00 mm | Średnica koła głowy |
| d1 | 45,00 mm | Zewnętrzna średnica kołnierza pierścienia wewnętrznego |
| d2 | 92,00 mm | Zewnętrzna średnica oka |
| d3 | M39x3-LH | Gwint wewnętrzny, gwint lewy |
| d4 | 52,00 mm | Średnica wału |
| d5 | 18,00 mm | Średnica wału |
| h1 | 142,00 mm | Długość trzonu, główka |
| C1 | 23,00 mm | Szerokość końcówki drążka |
| ɑ | 7,00 mm | Kąt pochylenia |
| l3 | 65,00 mm | Długość gwintu |
| l4 | 188,00 mm | całkowita długość |
| l5 | 18,00 mm | długość końca drążka w pasie |
| l7 | 48,00 mm | Odległość między otworem a początkiem gwintu wału |
| W | 55,00 mm | szerokość klucza |
| r1s | 0,60 mm | min. odległość krawędzi |
Dane dotyczące wydajności dla GIL40-UK-2RS
|---|---|---|
| Cr | 277.000 N | nośność dynamiczna, promieniowa |
| C0r | 194.000 N | nośność statyczna, promieniowa (Nośność głowicy) |
| CNmin | 0 mm | minimalny luz promieniowy |
| CNmax | 0,06 mm | maksymalny luz promieniowy |