Końcówka drążka hydraulicznego GIHNLK80-LO
Główne wymiary dla GIHNLK80-LO
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 80,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0,030 mm |
| D | 120,00 mm | średnica zewnętrzna, łożysko |
| B | 80,00 mm | tolerancja: -0,300 mm |
| dK | 105,00 mm | Średnica koła głowy |
| d1 | 91,00 mm | Zewnętrzna średnica kołnierza pierścienia wewnętrznego |
| d2 | 168,00 mm | Zewnętrzna średnica oka |
| d3 | M64x3-LH | Gwint wewnętrzny, gwint lewy |
| d4 | 90,00 mm | Ramię średnicy wału |
| d5 | 148,00 mm | Ramię średnicy wału |
| h1 | 180,00 mm | Długość trzonu, główka |
| C1 | 66,00 mm | Szerokość końcówki drążka |
| ɑ | 4,00 mm | Kąt pochylenia |
| l3 | 86,00 mm | Długość gwintu |
| l4 | 270,00 mm | całkowita długość |
| l7 | 78,00 mm | Odległość między otworem a początkiem gwintu wału |
Dane dotyczące wydajności dla GIHNLK80-LO
|---|---|---|
| Cr | 400.000 N | nośność dynamiczna, promieniowa |
| C0r | 527.000 N | nośność statyczna, promieniowa (Nośność głowicy) |
| CNmin | mm | minimalny luz promieniowy |
| CNmax | 0,14 mm | maksymalny luz promieniowy |