Końcówka drążka hydraulicznego GIHLK40-DO
Główne wymiary dla GIHLK40-DO
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 40,00 mm | średnica wału, tolerancja: -0,012 mm |
| D | 62,00 mm | średnica zewnętrzna, łożysko |
| B | 28,00 mm | tolerancja: -0,120 mm |
| dK | 53,00 mm | Średnica koła głowy |
| d1 | 45,00 mm | Zewnętrzna średnica kołnierza pierścienia wewnętrznego |
| d2 | 94,00 mm | Zewnętrzna średnica oka |
| d3 | M35x1,5-LH | Gwint wewnętrzny, gwint lewy |
| d4 | 49,00 mm | Ramię średnicy wału |
| d5 | 66,00 mm | Ramię średnicy wału |
| h1 | 85,00 mm | Długość trzonu, główka |
| C1 | 35,00 mm | Szerokość końcówki drążka |
| ɑ | 7,00 mm | Kąt pochylenia |
| l3 | 36,00 mm | Długość gwintu |
| l4 | 132,00 mm | całkowita długość |
| l7 | 45,00 mm | Odległość między otworem a początkiem gwintu wału |
Dane dotyczące wydajności dla GIHLK40-DO
|---|---|---|
| Cr | 100.000 N | nośność dynamiczna, promieniowa |
| C0r | 227.000 N | nośność statyczna, promieniowa (Nośność głowicy) |
| CNmin | mm | minimalny luz promieniowy |
| CNmax | 0,12 mm | maksymalny luz promieniowy |