Promieniowe sferyczne łożysko równinowe GE15-FO-2RS
Główne wymiary dla GE15-FO-2RS
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 15,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,008 mm |
| D | 30,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,009 mm |
| B | 16,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,120 mm |
| C | 10,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,240 mm |
| dK | 25,00 mm | koło głowy o średnicy |
| α | 16 ° | maksymalny kąt pochylenia |
| r1s min. | 0,30 mm | min. odległość krawędzi |
| r2s min. | 0,30 mm | min. odległość krawędzi |
| da min. | 19,20 mm | wymiar połączenia |
| Da max. | 24,00 mm | wymiar połączenia |