Promieniowa końcówka drążka GAKR14-PB
Główne wymiary dla GAKR14-PB
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 14,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0,018 mm, (tolerancja otworu: H7 (średnia arytmetyczna)) |
| D | 28,00 mm | średnica zewnętrzna, łożysko, różni się od normy DIN ISO 12240-1 |
| B | 19,00 mm | tolerancja: -0,120 mm |
| dK | 25,40 mm | Średnica koła głowy |
| d1 | 16,80 mm | Zewnętrzna średnica kołnierza pierścienia wewnętrznego |
| d2 | 36,00 mm | Zewnętrzna średnica oka |
| d3 | M14 | Gwint zewnętrzny, gwint prawy |
| h | 60,00 mm | Długość trzonu, główka |
| C1 | 13,50 mm | Szerokość końcówki drążka |
| ɑ | 16,00 mm | Kąt pochylenia |
| l1 | 36,00 mm | Długość wału z gwintem zewnętrznym |
| l2 | 78,00 mm | całkowita długość |
| l7 | 18,00 mm | Odległość między otworem a początkiem gwintu wału |
| r1s | 0,30 mm | min. odległość krawędzi |
Dane dotyczące wydajności dla GAKR14-PB
|---|---|---|
| Cr | 17.000 N | nośność dynamiczna, promieniowa |
| C0r | 32.000 N | nośność statyczna, promieniowa (Nośność głowicy) |
| CNmin | 0 mm | minimalny luz promieniowy |
| CNmax | 0,04 mm | maksymalny luz promieniowy |