Promieniowa końcówka drążka GAKL22-PW
Główne wymiary dla GAKL22-PW
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 22,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0,021 mm, (tolerancja otworu: H7 (średnia arytmetyczna)) |
| D | 42,00 mm | średnica zewnętrzna, łożysko |
| B | 28,00 mm | tolerancja: -0,120 mm |
| dK | 38,10 mm | Średnica koła głowy |
| d1 | 25,80 mm | Zewnętrzna średnica kołnierza pierścienia wewnętrznego |
| d2 | 54,00 mm | Zewnętrzna średnica oka |
| d3 | M22x1,5-LH | Gwint zewnętrzny, gwint lewy |
| h | 84,00 mm | Długość trzonu, główka |
| C1 | 20,00 mm | Szerokość końcówki drążka |
| ɑ | 15,00 mm | Kąt pochylenia |
| l1 | 48,00 mm | Długość wału z gwintem zewnętrznym |
| l2 | 111,00 mm | całkowita długość |
| l7 | 29,00 mm | Odległość między otworem a początkiem gwintu wału |
| r1s | 0,30 mm | min. odległość krawędzi |
Dane dotyczące wydajności dla GAKL22-PW
|---|---|---|
| Cr | 68.000 N | nośność dynamiczna, promieniowa |
| C0r | 61.100 N | nośność statyczna, promieniowa |
| CNmin | 0 mm | minimalny luz promieniowy |
| CNmax | 0,04 mm | maksymalny luz promieniowy |