Kilerem SPA-01280
Hoveddimensjoner for SPA-01280
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| Lw | 1.280,00 mm | Lengde på effekt |
| La | 1.298,00 mm | Utvendig lengde |
| m | 12,70 mm | |
| s | 10,00 mm | |
| n | 11,00 mm | |
| a | 12,70 mm | maks. brede tannbelterygger |
| b | 11,00 mm | |
| c | 10,00 mm | |
| d | 15,00 mm | |
| e | 10,00 mm | |
| f | 2,80 mm | |
| h | 13,80 mm | maks. mønsterdybde |