Rustfritt åk Type sporrulle m/ IR SNATV12-PP
Hoveddimensjoner for SNATV12-PP
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 12,00 mm | Akseldiameter |
| d2 | 25,00 mm | |
| D | 32,00 mm | ytre diameter |
| B | 15,00 mm | bredde |
| C | 14,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. kantavstand |