Åket type sporrulle med IR NATV15-PP-UG
Hoveddimensjoner for NATV15-PP-UG
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 15,00 mm | Akseldiameter |
| d2 | 27,60 mm | |
| D | 35,00 mm | ytre diameter |
| B | 19,00 mm | bredde |
| C | 18,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. kantavstand |