Tannhjulsskive KRS24B-1-Z038
Hoveddimensjoner for KRS24B-1-Z038
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| z | 38 | antall tenner |
| pt | 1" 1/2 38,10 mm |
Pitch (tommer) - Mål for rullekjede Pitch (metrisk) - Mål for rullekjede |
| b1 | 1 25,40 mm |
Innvendig bredde (tommer) - Mål for rullekjede Intern bredde (metrisk) - Mål for rullekjede |
| d1 | 25,40 mm | Rullediameter - Mål for rullekjede |
| Dk | 476,20 mm | Spissdiameter (gir) |
| Dt | 461,39 mm | Delingssirkeldiameter (gir) |
| D | 30,00 mm | Diameter på pilothull |
| C | 4,00 mm | Radius bredde |
| r | 38,00 mm | Girradius |
| Zb | 24,10 mm | Tannbredde |