Tannhjulsskive KRS20B-1-Z009
Hoveddimensjoner for KRS20B-1-Z009
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| z | 9 | antall tenner |
| pt | 1" 1/4 31,75 mm |
Pitch (tommer) - Mål for rullekjede Pitch (metrisk) - Mål for rullekjede |
| b1 | 3/4 19,56 mm |
Innvendig bredde (tommer) - Mål for rullekjede Intern bredde (metrisk) - Mål for rullekjede |
| d1 | 19,05 mm | Rullediameter - Mål for rullekjede |
| Dk | 108,00 mm | Spissdiameter (gir) |
| Dt | 92,84 mm | Delingssirkeldiameter (gir) |
| D | 20,00 mm | Diameter på pilothull |
| C | 3,50 mm | Radius bredde |
| r | 32,00 mm | Girradius |
| Zb | 18,50 mm | Tannbredde |