Tannhjulsskive KRS10B-1-Z012
Hoveddimensjoner for KRS10B-1-Z012
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| z | 12 | antall tenner |
| pt | 5/8" 15,88 mm |
Pitch (tommer) - Mål for rullekjede Pitch (metrisk) - Mål for rullekjede |
| b1 | 3/8" 9,65 mm |
Innvendig bredde (tommer) - Mål for rullekjede Intern bredde (metrisk) - Mål for rullekjede |
| d1 | 10,16 mm | Rullediameter - Mål for rullekjede |
| Dk | 68,00 mm | Spissdiameter (gir) |
| Dt | 61,34 mm | Delingssirkeldiameter (gir) |
| D | 12,00 mm | Diameter på pilothull |
| C | 1,60 mm | Radius bredde |
| r | 16,00 mm | Girradius |
| Zb | 9,10 mm | Tannbredde |