Radial stangende GIKR22-PW
Hoveddimensjoner for GIKR22-PW
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 22,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0,021 mm, (boringstoleranse: H7 (aritmetisk gjennomsnitt)) |
| D | 42,00 mm | bophara ba ka ntle, bearing |
| B | 28,00 mm | toleranse: -0,120 mm |
| dK | 38,10 mm | Hodesirkeldiameter |
| d1 | 25,80 mm | Ytre kragediameter på den indre ringen |
| d2 | 54,00 mm | Ytre øyediameter |
| d3 | M22x1,5 | Innvendig gjenge, høyregjenger |
| d4 | 30,00 mm | Akseldiameter |
| d5 | 38,00 mm | Akseldiameter |
| h1 | 84,00 mm | Shaft bolelele, hlooho |
| C1 | 20,00 mm | Bredde på stangenden |
| ɑ | 15,00 mm | Vippevinkel |
| l3 | 37,00 mm | Trådlengde |
| l4 | 111,00 mm | Total lengde |
| l5 | 12,00 mm | linningslengde på stangenden |
| l7 | 29,00 mm | Avstand mellom boring til gjengeakselstart |
| W | 32,00 mm | bredde på skiftenøkkel |
| r1s | 0,30 mm | min. kantavstand |
Ytelsesdata for GIKR22-PW
|---|---|---|
| Cr | 68.000 N | dynamisk belastningsgrad, radiell |
| C0r | 61.100 N | statisk belastning, radial (Hodebelastningskapasitet) |
| CNmin | 0 mm | minimal radiell klaring |
| CNmax | 0,04 mm | maksimum radiell klaring |