Hydraulisk stangende GIHRK40-DO
Hoveddimensjoner for GIHRK40-DO
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 40,00 mm | Akseldiameter, toleranse: -0,012 mm |
| D | 62,00 mm | bophara ba ka ntle, bearing |
| B | 28,00 mm | toleranse: -0,120 mm |
| dK | 53,00 mm | Hodesirkeldiameter |
| d1 | 45,00 mm | Ytre kragediameter på den indre ringen |
| d2 | 94,00 mm | Ytre øyediameter |
| d3 | M35x1,5 | Innvendig gjenge, høyregjenger |
| d4 | 49,00 mm | Skaftdiameter skulder |
| d5 | 66,00 mm | Skaftdiameter skulder |
| h1 | 85,00 mm | Shaft bolelele, hlooho |
| C1 | 35,00 mm | Bredde på stangenden |
| ɑ | 7,00 mm | Vippevinkel |
| l3 | 36,00 mm | Trådlengde |
| l4 | 132,00 mm | Total lengde |
| l7 | 45,00 mm | Avstand mellom boring til gjengeakselstart |
Ytelsesdata for GIHRK40-DO
|---|---|---|
| Cr | 100.000 N | dynamisk belastningsgrad, radiell |
| C0r | 227.000 N | statisk belastning, radial (Hodebelastningskapasitet) |
| CNmin | mm | minimal radiell klaring |
| CNmax | 0,12 mm | maksimum radiell klaring |