V-riem SPZ-00512
Hoofdafmetingen voor SPZ-00512
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| Lw | 512,00 mm | Duur van het effect |
| La | 525,00 mm | Buiten lengte |
| m | 9,70 mm | |
| s | 8,00 mm | |
| n | 8,50 mm | |
| a | 9,70 mm | maximaal brede tandriemruggen |
| b | 8,50 mm | |
| c | 8,00 mm | |
| d | 12,00 mm | |
| e | 8,00 mm | |
| f | 2,00 mm | |
| h | 11,00 mm | maximale profieldiepte |