V-riem SPB-03350
Hoofdafmetingen voor SPB-03350
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| Lw | 3.350,00 mm | Duur van het effect |
| La | 3.372,00 mm | Buiten lengte |
| m | 16,30 mm | |
| s | 13,00 mm | |
| n | 14,00 mm | |
| a | 16,30 mm | maximaal brede tandriemruggen |
| b | 14,00 mm | |
| c | 12,50 mm | |
| d | 19,00 mm | |
| e | 12,50 mm | |
| f | 3,50 mm | |
| h | 17,50 mm | maximale profieldiepte |