Juktype Track Roller met IR NATV10-PP
Hoofdafmetingen voor NATV10-PP
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 10,00 mm | Schacht diameter |
| d2 | 23,00 mm | |
| D | 30,00 mm | buitenste diameter |
| B | 15,00 mm | breedte |
| C | 14,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. rand afstand |