Juktype Track Roller met IR NATR25-PP-UG
Hoofdafmetingen voor NATR25-PP-UG
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 25,00 mm | Schacht diameter |
| d2 | 41,50 mm | |
| D | 52,00 mm | buitenste diameter |
| B | 25,00 mm | breedte |
| C | 24,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. rand afstand |