Juktype Track Roller met IR NATR17-PP-B-UG
Hoofdafmetingen voor NATR17-PP-B-UG
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 17,00 mm | Schacht diameter |
| d2 | 31,50 mm | |
| D | 40,00 mm | buitenste diameter |
| B | 21,00 mm | breedte |
| C | 20,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. rand afstand |