Tandwiel schijf KRS20B-3-Z011
Hoofdafmetingen voor KRS20B-3-Z011
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| z | 11 | aantal tanden |
| pt | 1" 1/4 31,75 mm |
Hoogte (inch) - Afmetingen voor rollenketting Hoogte (metrisch) - Afmetingen voor rollenketting |
| b1 | 3/4 19,56 mm |
| d1 | 19,05 mm | Diameter van de rol - Afmetingen voor rollenketting |
| Dk | 127,80 mm | Tipdiameter (versnelling) |
| Dt | 112,68 mm | Steekcirkeldiameter (overbrenging) |
| D | 20,00 mm | Diameter van het geleidegat |
| C | 3,50 mm | Radius breedte |
| r | 32,00 mm | Tandwielradius |
| Zb | 18,20 mm | Tand breedte |
| h3 | 91,00 mm | Tand breedte |