Tandwiel schijf KRS16B-1-Z012
Hoofdafmetingen voor KRS16B-1-Z012
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| z | 12 | aantal tanden |
| pt | 1" 25,40 mm |
Hoogte (inch) - Afmetingen voor rollenketting Hoogte (metrisch) - Afmetingen voor rollenketting |
| b1 | 17,02 mm | Interne breedte (metrisch) - Afmetingen voor rollenketting |
| d1 | 15,88 mm | Diameter van de rol - Afmetingen voor rollenketting |
| Dk | 109,00 mm | Tipdiameter (versnelling) |
| Dt | 98,14 mm | Steekcirkeldiameter (overbrenging) |
| D | 16,00 mm | Diameter van het geleidegat |
| C | 2,50 mm | Radius breedte |
| r | 26,00 mm | Tandwielradius |
| Zb | 16,20 mm | Tand breedte |