Tandwiel (gehard) KR16B-1-Z017-45HRC
Hoofdafmetingen voor KR16B-1-Z017-45HRC
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| z | 17 | aantal tanden |
| pt | 1" 29,40 mm |
Hoogte (inch) - Afmetingen voor rollenketting Hoogte (metrisch) - Afmetingen voor rollenketting |
| b1 | 17,02 mm | Interne breedte (metrisch) - Afmetingen voor rollenketting |
| d1 | 15,88 mm | Diameter van de rol - Afmetingen voor rollenketting |
| Dk | 149,00 mm | Tipdiameter (versnelling) |
| Dt | 138,22 mm | Steekcirkeldiameter (overbrenging) |
| Dn | 100,00 mm | Naafdiameter |
| D | 20,00 mm | Diameter van het geleidegat |
| L | 45,00 mm | totale lengte |
| C | 2,50 mm | Radius breedte |
| r | 26,00 mm | Tandwielradius |
| Zb | 16,20 mm | Tand breedte |