Tandwiel (voorgeboord voor conische bus) KR06B-1-Z021-1008
Hoofdafmetingen voor KR06B-1-Z021-1008
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| z | 21 | aantal tanden |
| pt | 3/8" 9,53 mm |
Hoogte (inch) - Afmetingen voor rollenketting Hoogte (metrisch) - Afmetingen voor rollenketting |
| b1 | 7/32" 5,72 mm |
| d1 | 6,35 mm | Diameter van de rol - Afmetingen voor rollenketting |
| Dk | 68,00 mm | Tipdiameter (versnelling) |
| Dt | 63,91 mm | Steekcirkeldiameter (overbrenging) |
| Dn | 48,00 mm | Naafdiameter |
| D | 12,00 mm | Diameter van het geleidegat |
| L | 28,00 mm | totale lengte |
| C | 1,00 mm | Radius breedte |
| r | 10,00 mm | Tandwielradius |
| Zb | 5,30 mm | Tand breedte |